| Roza21 a întrebat:

Cum sunt nemtii in general? dar spaniolii? dar italienii? dar francezii? dar englezii? dar romanii? Pentru cele ma bune(reale) raspunsurii

1 răspuns:
April
| April a răspuns:

Nemtii:harnici, perseverenti, avand constiinta valorii lor in lume.
Spaniolii:pasionali, visatori, iubitori de senzatii tari.
Francezii:rafinati, tandri, ironici char si cu ei insisi.
Englezii:sobri, avand predilectie pentru un tip de umor specific, corecti in relatiile cu ceilalti, gentlemani.
Romanii:adaptabili la orice situatie pentru a supravietui, iscusiti in a-si bate dusmanul cu proprii-le-i arme, suma a influentelor orientale si occidentale:visatori si descurcareti.