| Alex a întrebat:

Cum sunt priviti crestinii din punct de vedere a evreilor si a musulmanilor?

1 răspuns:
| alexandrul_3444 a răspuns:

Pai din punctul de vedere al musulmanilor,ca niste nenorociti,cata lume nevinovata a fost omorata a fost omorata in timpul cruciadelor? Si nu numai in cruciade, ci si in timpul inchizitiei, pfoaaa' de capu' meu.eu ca, crestin nu pot sa inghit chestiile spuse de biserica, si mai ales de dumnezei si d'astea.Ma abat de la intrebare,dar musulmanii sunt niste fanatici diabolici si evreii niste lipitori, si crestinii niste criminali. Care, cum in cine sa mai crezi? Deci nu exista dumnezeu, religia e doar o politica care manipuleaza masele usor si eficient.