| Superior a întrebat:

Cum te-ai simti sa stii ca maine urmeaza sa mori iar moartea ta e iminenta?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca un penis de pensionar cred ca mas simti

| cristi202 a răspuns:

As muri pana miine. De curiozitate. happy

| Drimmero a răspuns:

Ce de raspunsuri ' as fi fericit ca scap',, bai, curajosilor, daca vi se pune acum pistolul la tample, mai spuneti ceea ce ati spus pe aici?

Viata e cel mai frumos dar care ti se ofera de cand te nasti pana mori, cu conditia sa duci o viata normala.

Eu unul as avea un mare sentiment de regret, as trai cu stres fiecare ora, m-as gandi doar la timpul care a trecut pe langa mine cand puteam face alte lucruri.

| SilentRain a răspuns:

Plictisita, dar oare cum s-ar simti moartea, stiind ca urmeaza sa se intalneasca cu mine

| mentholinks a răspuns:

Aiurea. Chiar daca intr-un fel o astept.

| GoldenZenith a răspuns:

Habar nu am. Ar fi o multitudine de sentimente contradictorii.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

M-as bucura si as astepta sa mor happy

| cristi202 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

De ce sa te bucuri, cand mai ai atit de mult de trait si atit de multe lucruri faine de experimentat?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru cristi202):

Eh... acum fiecare cu parerea lui. Unii se bucura, altii nu happy

| cristi202 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pai si eu ma bucur, insa eu mi-am trait viata. Tu ai mai avea pana sa te gindesti sa te bucuri de moarte.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru cristi202):

E doar o intrebare, nu e ca si cum as muri maine laughing
O traiesc eu, nu mor asa repede happy

| cristi202 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Toti zicem asa, insa unii dintre noi chiar se amagesc, cei care miine vor muri in vreun accident... Pentru ca, zi de zi, se moare totusi. happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru cristi202):

Eu chiar am ceva cu masinile, eram moarta de mult pana acum.

| Samariteanul a răspuns:

As fi fericit ca scap de lumea asta si ma voi duce intr-un loc mai bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mã simt in fiecare zi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de felul cum as muri.As incerca sa profit de timpul care mi-a ramas.M-as simti dezamagita ca nu am putut face anumite lucruri, ca nu am trait mai mult etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic probabil.