| Vans a întrebat:

Cum transfer o aplicatie din iTunes pe iPhone?

Răspuns Câştigător
| Mozurov a răspuns:

Intra in Itunes apasa File(fisier) si selecteaza prima data Sincronizeaza ipod. Dupa ce se termina de sincronizat ar trebui sa ai aplicatia in Iphone. Daca nu merge apesi Transfera cumparaturile de pe ipod.

2 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Te referi la a instala o aplicatie pe care o ai in PC in Iphone? Sau sa transferi o aplicatie pe care o ai din backup?

| Vans explică (pentru Mozurov):

Hmm;-?
Am o aplicatie in iTunes si nu stiu cum sa o transfer in iphone.

| Mozurov a răspuns (pentru Vans):

Intra in Itunes apasa File(fisier) si selecteaza prima data Sincronizeaza ipod. Dupa ce se termina de sincronizat ar trebui sa ai aplicatia in Iphone. Daca nu merge apesi Transfera cumparaturile de pe ipod.