| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Cum trimiți noul tău număr de telefon în lista WhatsApp?
Am pierdut vechiul cont WhatsApp când a fost închis numărul de telefon și nu pot opta pentru înlocuirea numerelor de telefon în Setări, cel vechi nefiind în uz. Vreau să scriu un mesaj simplu pentru toată agenda, dar îmi apare creat un grup. Eu vreau să primească toată agenda mesaj, dar separat, nu în grup.

P. S. Mulțumesc anticipat și vă doresc o zi frumoasă.

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Ori mesaj la fiecare in parte, ori sms. Stiam in vechile telefoane ca se putea trimite acelasi mesaj la mai multe persoane odata.