| WonderGirl7 a întrebat:

Cum unii oameni reușesc sa aibă asa de multe relatii in viata? Care e secretul?
Am văzut unii care au si peste 5-10.Gen cum se baga in seama cu acele persoane? Vezi pe cineva care iti atrage privirea si gata vorbești cu el sau cum? Practic iti încerci norocul? Cum reușesc asa de des? Voi ce credeți? Spuneti-mi părerile voastre, dar în afară de datingul online sau liceu/școală, unde e mult mai simplu.
Mie mi se pare ft greu acest capitol.

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta arata cat de instabile sunt persoanele alea, nu zice nimeni sa nu schimbi partenerii daca nu merge, dar sa ai 10 relatii? Las-o dracu

| Celcestietot a răspuns:

Cu cat esti mai placut si te implici putin acolo (macar temporar), cu atat ai mai multe.

| Sofer a răspuns:

Secretul e felul cum vorbesc și stilul lor super bun de agățat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am înțeles. Ce fel de relații?

| Dismally a răspuns:

La mine a fost totul intamplator, am cunoscut acele persoane in locuri si situatii in care ma asteptam cel mai putin. Nu am cautat niciodata o relatie, nu am abordat pe cineva in acest scop, au venit ele singure.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoranța.alegerea greșita a partenerilor.
Si sa ai relații inexistente tot e mai bine decât 5 eșuate.

Una și de durata, toată viata. Aia e relație. Nu porcarii de genul.
Sa ai multe relații e ceva grav, nu bun.

Răspuns utilizator avertizat
| lorix a răspuns:

Nu inteleg. Esti fata sau baiat?