| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Cum v-ati descrieti din punct de vedere etic?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Totdeauna morala:gresind si incercand sa indrept greseala, suparand si straduindu-ma sa impac, neatenta la durerile altora din graba dar oprindu-ma atunci cand cineva imi cere ajutorul, netradand chiar atunci cand am fost tradata, nejignind chiar de am fost jignita.Gandind la toate aceste lucruri ma consider o persoana morala si nu cred ca tot ce am spus e vreo incercare de lauda, ci o simpla constatare provocata de intrebarea ta.Numai bine.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adevarul este ca fac gafe cam des si nu sunt buna nici la dres busuiocullaughing
Asta mi se trage din cauza ca spun direct ce cred.Si asta e cam nasol.Pentru ca unii nu sunt dispusi sa afle adevarul. Sper ca pe anul care vin sa fiu mai diplomata. Cel putin o sa incerc

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Imi cer scuze cu *descrieti*. se mai intampla :-p

| WestSid3 a răspuns:

Cum sa incep thinking

Sunt o fata prietenoasa happy. imi place sa fac haz de necaz ( al meu ). draguta, cu " ma respecti, te respect " si sincera. Cam atat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tipa foarte draguta cu un stil modernwinking.