| kta665 a întrebat:

Voi cum v-ati descurcat la primele sedinte la scoala de permis...ca eu sunt la a 4-a si sunt prafcrying?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toti santem speriati la inceput dar la ultima zi de practica cu masina era cat pe ce sa intru in unu ca nu acordasem bine prioritate si la examen mam descurcat fenomenal

| MirelaNicoleta a răspuns:

Eu imi doresc enorm sa conduc dar nu scap de acea teama crying(. Pana nu sunt AS la teorie nu ma apuc de practica, momentan sunt la minus 1