| NOOOONAME a întrebat:

Cum v-ati descurcat la primele sedinte de condus?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nici nu s-a simtit laughing Cred ca mai mult conducea instructorul de pe partea dreapta.

| Sofer a răspuns:

M-am descurcat foarte bine! Instructorul nici nu se aștepta să învăț asa repede sa conduc rolling on the floor și ma lauda de fiecare data.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns (pentru NOOOONAME):

Nu m-am stresat deloc. Eram relaxat la condus.

| Endoryus a răspuns:

Nu dormisem vreo 2 zile si aproape am intrat intr-o casa cu masina. Noroc ca intructorul a fost bun/ pe faza si a apasat ambreajul pe partea lui, asa mi-a taiat mie acceleratia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram foaaarte emoționată, dar cu Dumnezeu a fost bine.
Prima dată nici nu îmi venea să cred că mașina chiar placă de pe loc. Eram ceva gen: Deci eu conduc? Chiar conduc pe bune? laughing
A doua sau a treia ședință am fost la munte pe serpentine. Adrenalină. big grin
Am condus și pe ploaie torențială, și pe inundație...barca pe valuri. A fost mișto. Condusul e mișto.winking