| adrian342 a întrebat:

Hei, este adevarat ca dupa ce le arati fetelor dragostea pentru ele, isi scot acele"cornite" si apoi te parasesc? Explicati mi de ce.

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

Da, exista intr-adevar anumite fete care nu stiu sa aprecieze dragostea unui baiat si il fac doar sa sufere.De ce? Cel mai probabil au fost ranite in trecut de cineva si acum nu mai pot sa iubeasca, gasind alinare doar frangand alte inimi la randul lor.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Depinde de persoana, daca apreciaza ceea ce i se ofera, nu o sa faca asta. Daca e vreo insensibila poate face asta.Trebuie doar sa cunosti bine fata, si dupa ii poti spune ce vrei tu.

| alabalaportocalala a răspuns:

Nu unde ai auzit asa cevalaughingdc ar face cineva asa ceva?

| pix a răspuns:

Mai, depinde ce fel de dragoste le aratihappy. Poate prin dragostea asta pe care le-o arati ele simt nevoia sa fie cucerite si sa te chinui tu putin sa le faci sa te placa.