| anonim_4396 a întrebat:

Cum va caracterizati?
*Cu tot cu defecte si calitati*

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Împiedicată,aeriană,(prea)sinceră,loială,răzbunătoare,timidă,
încăpățânată,ambițioasă,nemulțumită de propria persoană,jovială, trăznită, intoleranţă, ridicolă, bun ascultător.

| Mayhem666 a răspuns:

Pot sa ma caracterizez foarte simplu intr-un singur cuvant : "EU".

| justanotheruser99 a răspuns:

Intuitiva, creativa, responsabila, sincera, loiala, un bun ascultator, devotata, relativ pasnica, spontana, increzatoare, ironica, irascibila, colerica, orgolioasa, libertina, insensibila (destul de des in ultimul timp), ma plictisesc repede, fire poetica (uneori), posesiva in unele situatii.

| LoveSleep a răspuns (pentru justanotheruser99):

Unde încap atâtea calități în voi, oameni buni?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ok, pe cine pacalesc? M-ai prins. Platesc chirie la vecinul sa imi mai pastreze el o parte din defecte. Sunt impulsiva, egoista, salbatica, iubesc sa provoc durere, grandomana, teatrala, persuasiva, incapatanata, aroganta, razbunatoare, obsedata de curatenie, delasatoare, nu sunt deloc punctuala, mai enervez lumea de dragul de a-i vedea cum clacheaza, iar lista poate continua.
Acum, hai ranjeste putin, ca ti-am dat motiv.

| LoveSleep a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mult mai bine.
Și totusi, e prea formal, deci, nu e bine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LoveSleep):

Oh, mai taci! Acum ma confesez si eu prima data, iar tu in loc sa ma incurajezi in asa fel incat sa imi gasesc si mai multe defecte, ai ceva de comentat. Asa ceva... e inadmisibil!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt copilaroasa, orgolioasa, sensibila, entuziasmata, curioasa, ambitioasa, superficiala, impulsiva, optimista, visatoare, nerabdatoare, incapatanata, imprastiata, sucita, razbunatoare, neatenta, timida, joviala, anxioasa - uneori opusul la o parte din chestiile astea ^^

| Viitorulapropiat a răspuns:

Intelegator,glumet,sincer,istet,incapatanat,aerian,indraznet

| Seven07 a răspuns:

Hmmm interesanta intrebare. Consider ca sunt un tip serios, incerc pe cat posibil sa fiu sincer(asta nu stiu daca'i calitate sau defect), sunt perseverent la modul daca imi doresc ceva il obtin, am principii, si nu prea pot fii mintit de o persoana, pur si simplu o citesc, sunt rezistent, pot spune ca sunt inteligent si dat fiind ca am trecut prin multe experiente naspa pot spune si ca sunt puternic (nu la forta fizica ma refer acolo's praf ). Ca defecte pot spune ca sunt prea sobru, nu am incredere in oameni, stau singur, departe de oameni, tind sa cred ca nu dau suficient credint unor oameni. Uneori pur si simplu nu-mi pasa de ce se intampla si asta iarasi nu e bine, fumez prea mult, mult prea mult pentru varsta mea si sunt incapabil sa imi exprim sentimentele fapt pentru care incerc pe cat posibil sa le abandonez. Cam asta ar fi pe scurt.