| LovellyAngel a întrebat:

Cand consideraţi pe cineva "persoană drăguţă"? ( din punct de vedere al comportamentului )

4 răspunsuri:
| euwik a răspuns:

Cand stie ce si cum sa faca ( e amabil/a, prietenos/oasa, amuzant/a etc)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pot spune doar despre fete.Iar fetele is dragute cand is copilaroare dar mature cand trebuie,cand stie sa lase de la ea,cand recunoaste daca greseste, cand poti vorbi cu ea si despre altceva in afara de machiaj, moda si "barfele mondene", la fel ca in cazul fetelor, cand nu ii e rusine sa recunoasca ca esti iubitul ei de fata cu restul fetelor din "gasca de la bloc" etc.Sunt multe.Pe scurt, cand stie sa fie copilaroasa si jucausa cand se poate, si matura cand trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand consider ca merita.

| Gahbryella a răspuns:

Pai atunci cand incearca sa se bage in seama cu tine, iti vb frumos, iti sare in ajutor, dar oricum o sa.ti sai seama repede pentru ca o pers draguta se afirma foarte usor