| udok a întrebat:

Cum va dati seama pe sub bluza daca un baiat are un piept cu muschi sau are tate? Care va place mai mult? Va plac baietii care nu au piept deloc?

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ii se vede șunca de pe burtă
N-are nici o relevanta daca nu are bun simț, umor și ceva inteligenta
Evident da nici gras cât un pui de balena nu e ok

| Vyoleeta a răspuns (pentru SilentRain):

Da,că unul cu șuncă pe burta e imposibil sa aibă muschi la piept

| oglindasultanului a răspuns:

Ii sta f bine imbracat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent.

| Dintrebare a răspuns:

Il rugam politicos sa ridice bluza si sa jure pe biblie ca nu si-a facut implant de pectorali si ca nici nu consuma steroizi.