| anonim_4396 a întrebat:

Cum va descrieti pe voi insiva ca fiind?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

☺ Sunt o persoană care încearcă,în ciuda problemelor pe care le are sa ramana mereu optimistă și de cele mai multe ori îi iese.
☺ Sunt o persoana care se ataseaza foarte repede de oameni si pune cam totul la suflet,dar daca sunt dezamagita,uit foarte repede.
☺ Sunt o persoana care uraste cluburile si destrabalarea,prefer sa stau acasa cu familia mea sau intr-un loc linistit cu prietenii mei.
☺ Sunt o persoana-artist- adica imi plac desenul si muzica
☺ Sunt o persoana ambitioasa,impulsiva, emotiva, timida(chiar daca nu pare).
☺ Sunt o persoana care atunci cand cunoaste pentru prima oara un om este retinuta in a vorbi cu el, fiindca prefera sa-i urmareasca gesturile pentru a-si da seama ce fel de persoana este.
☺ Sunt o persoana care pune mult accent pe prima impresie. Daca nu imi place respectivul/respectiva din prima, atunci a doua oara nu vreau sa-l mai vad.
☺ Sunt o persoana foarte sensibila, uneori prea sensibila, iar cea mai importanta pentru mine este familia(ca pentru toti de altfel..cred)
☺ Si sunt foarte credincioasa big grin

Cam atat cred ca e destul big grin

| Nirvanaaa a răspuns (pentru KamaSutra):

Semanam destul de mult happy

| KamaSutra a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Yeeey, ce bine happy
Nu stiu de ce, dar presimteam asta big grin

| Nirvanaaa a răspuns (pentru KamaSutra):

big grin

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu mă.

| AvalohAlyn a răspuns:

Timid,emotiv si visator.

| DeathIncarnate a răspuns:

Om,2 brate, 2 picioare, un "baston"... #20CM

| RAY a răspuns:

Daca ma vezi noaptea sapami groapa ca sa nu te manc a doua zi, nu am cuvinte sa ma descriu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o persoana negativista X__X
Si tot ce tine de asta...

| nlko a răspuns:

❢ Sunt o persoana sincera, chiar nu stiu cand am mintit ultima data.
❢ Ambitioasa, dar si incapatanata, daca imi intra ceva in cap nu imi mai iese.
❢ inteligenta
❢Nu cred ca sunt foarte modesta laughing
❢Impiedicata, asta nu imi place la mine.
❢Si sensibila.