| razadeluna a întrebat:

Cum va distrati in aceasta saptamana libera?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu greu pot spune ca ma distrez, mai dau o tura cu masina mea si zilele astea am condus masinile mai multor vecini care s-au imbatat, am luat si bicicleta la o plimbare, ma duc cu prietenii la padure, dar nu pot spune ca ma distrez, e o vacanta de care nu aveam nevoie, pacat ca nu ne putem lua fiecare cand simtim nevoia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plimbari, vodka, muzica, filme, vlogg-uri.

| Harley18 a răspuns:

Plimbari si multa relaxare, dar tu?

| Scintilla a răspuns:

Buna,nu ma distrez neaparat, stau cu familia, ma odihnesc, ma plimb, imi fac treburile care ar trebui sa le fac dupa aceasta saptamana.