| Ally a întrebat:

Cum va petreceti timpul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca, sala, piscina.
Am zis totlaughing

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Merg la mare, in orascu prietenii, stau pe TPU, pe alte site-uri, citesc, compun poezii...love struck Mai multe.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Curatenie, mancare, citit, ingrijire flori, plimbari, TPU...

| Leea1234 a răspuns:

Munca, casa, copil, treburi casnice...
cam plictisitor, dar in week-end, incerc sa ma distrez un pic mergand la piscina, in parc cu copilul ...sau pur si simplu ies la plimbare!
si bineinteles mult internet!

| sorin a răspuns:

In mare parte ma plictisesc dar incerc sa fac lucruri care sa imi ocupe toata ziua si asa trece timpu.