| Bernoullie a întrebat:

Cum va petreceti timpul in week-end?

14 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

-Uneori vorbesc prea mult
-Am 'darul' de-a exagera.

| browneyes99 a răspuns:

Pfff...Dintii mei imensi si oribililaughing
Sunt groaznici!sad

| OnixXdd a răspuns:

Eu n-am defecte laughing

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Cred ca la cei 13 ani ai mei, ar fi:
-vorbitul prea repede(nici nu apuci sa auzi ce spun laughing );
-si repetatul argonului "ma rog".

Sper ca te-am ajutat happy

| R_8074 a răspuns:

Sunt posesiva, nu vreau sa impart iubitul meu cu nimeni, nici macar cu prietenii lui, vreau sa fie doar al meu, sa fiu doar eu in atentia lui

| JuLien a răspuns:

Faptul ca ma cred prea "smecher".

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Am incredere prea mare in oameni. Si din cauza asta am avut multe de pierdut

| Gagikaru a răspuns:

Uneori o tin asa daca cineva glumeste pe seama altuia.si mai e una. vorbesc cam vulgar [mai tot timpul]dar nu cu toata lumea.cu cei cunoscuti da

| BellaRagazza007 a răspuns:

Frumoasa intrebare. happy
Defectu cel mai mare : NU am incredere in mine.
worried

| totElodia a răspuns:

Obsesia de a rade de Diaconescu.

| Aly_9916 a răspuns:

Sincer.sunt timid si urasc astaangry

| rapa a răspuns:

Eu sunt plin de defecte, stiu ca nimeni nu e perfect dar... defect uite ca se poate

| ecstassy a răspuns:

Vergeturiilephbbbbt

| stefan14 a răspuns:

Nu am incredere in mine dar am prea multa incredere in oamenii pe care ii intalnesc (exact ca Byanka9898). Dar defectul tau care e?