| PinkLife27 a întrebat:

Cum va place suhsi?
Mie mi se pare delicios si e preferatul meu pentru. ca: e delicios laughing, nu ingrasa, arata bine, se mananca cu betisoare, e fita maxima si are peste fara oase laughing
Apropo de sushi, stiti jocurile alea, Papa Louie? Sunt cu pizza, paste, clatite etc. Am auzit ca o sa faca si cu sushi, e adevarat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prefer la gratar decat peste crud. Sper sa mai gasesti pe aici pe cineva care mananca peste crud.

| darrio2007 a răspuns:

Totusi,dai impresia ca nu ai mancat asa ceva.Chiar daca spui ca iti place.

| PinkLife27 explică (pentru darrio2007):

Lol, cum adica sa dau impresia ca nu am mancat?
Am mancat de multe ori si imi place, e mancarea mea preferata si gusturile nu se discuta ok baietas?
Poate esti tu prea de la tara de nu iti vine sa crezi ca ai intalnit pe cineva care mananca sushi, pentru ca tu traiesti doar cu mancarea lu' bunica tongue Ti-e ciuda?

| darrio2007 a răspuns (pentru PinkLife27):

Nepotica,sunt orasean get-beget.Nu mai privi lumea de sus.Vad ca prea putini am fost interesati de fita asta de mancare.Hai,pa!

| Bøøgey a răspuns (pentru darrio2007):

Poza ta descrie perfect expresia mea cand am citit raspunsul don'soarei de mai sus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prefer un pastrav la gratar, un somon la cuptor, o scrumbie afumata

| Morphines a răspuns:

Cum nu-mi place.
N-am mâncat, nu știu cum este.
Poftă bună.

Salut@re!

| UndergroundFolklore a răspuns:

M-ai convins la partea cu "e fita maxima".
Apropo de fite, nu ti se pare ca ai cam multe?!