| PinkLife0567 a întrebat:

Cum va place sushi? Eu il ador, e gustos, nu ma ingrasa, arata bine, fita de fita laughing
P.S. Cei care stau la "taranoaia" si iti dau cu parerea ca "pare ca eu nu am manat sushi si ca ma laud si bla bla bla " sau te miri ce tampenie sa ma lase in pace. Nu au de unde sa stie daca am mancat sau nu pentru ca in primul rand habar nu au nimic despre mine. Nu sunteti si voi de acord?

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Tu cînd nu mîncai sushi erai de la „țăran - oaia"?
Eu, de exemplu, am mîncat „sushi" în urmă cu vreo 30 de ani( undeva în America).Și, cînd am revenit în țară, nu am considerat neapărat că e cazul să mă laud cu acest lucru, să fac caz de teribila mea emancipare, doar pentru am mîncat „sushi", și că cei de aici din România, pentru că nu mîncaseră „sushi", erau de la Țărănoaia.
Și, cel mai curios lucru: te-a întrebat cineva dacă tu știi ce gust are acest „sushi"?
Te bagi și tu în discuție ca să afle lumea că exiști!
Ești încă o mucoasă cu muci la nas și cu pistil la fund.
Zît!

| Namazov_Luiza_1997 a răspuns:

Ai perfecta dreptate