| pysyuctzza a întrebat:

Cum va simtiti de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

@Lora - nu esti singura, esti cu noi!
http://www.youtube.com/watch?v=czPVBDXC1go&feature=related

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte binelove strucklove strucklove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Deocamdata obosita, dar imi revin.

kratos
| kratos a răspuns:

Normal... happy E o zi linistita pentru fiecare!

| nobody_9468 a răspuns:

Ca draq...big grinbafta

| Slavic a răspuns:

Bună.

Mă simt foarte bine incep sa simt spiritul crăciunului dar tu? happy

Pa, pa.

| PauLa.M a răspuns:

Putin suparata dar totul va fi bine. Incerc sa nu il supar pe Mos Craciun.cu starea mea. trebuie sa fim voiosi. Sarbatori fericite

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Naspa! Iar nu mi-a raspuns pe mess ala de care imi place! Cum as putea sa fac bine? Si indiferenta doare cel mai tare. (parca asa era o vorba; chiar asa e)
p. s.: sper ca nu v-am indus si pe voi in starea asta de rahat! straight face

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

De fapt, nu ma simt asa in general, doar momentan. sper broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a tras curentu de dimineata si ma doare ochiul sting. Astept sa-mi treaca straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte fericita love struck sincer ...tremurwinking.

| bIjuUu a răspuns:

Sincer...cam naspasad dar asta e Craciun fericit!:*