| MagicalUnicorn a întrebat:

Cum vedeti femeia/fata perfecta?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iubită.

| Bacemi a răspuns:

Nu exista perfect. Exista insa suficient. Iei o decizie constient ca are niste defecte, dar unele pe care le poti intelege si accepta. Pana la urma e o vorba: sa-ti fie rusine ca pacatuiesti altfel decat mine. Cu totii gresim, avem slabiciuni. Toata viata noastra este despre decizii. Femeia perfecta este decizia de a iubi o femeie.

| Musique a răspuns:

A,păi,stai să mă uit în oglindă.batting eyelashes (T/A)

| Purgatoriu a răspuns:

Um... Te uiti pe Martorii lui Unicorn? E o pagina pe facebook lol.

| PedoBarbie a răspuns:

Mă uit acuşic în oglindă.

| LolaLollita a răspuns:

Cand esti indragostit de o persoana, ea devine intruchiparea perfectiunii.

| KristalPop a răspuns:

Când sunt îndrăgostit de cineva, în momentul ăla, aia e fata perfectă.

| TheStory a răspuns:

Cum? O vad foarte usor. Am ochi foarte buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăă... perfectă?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista perfectiune oricat ai cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfectiunea nu exista.

| Xtal a răspuns:

Fata de la avatarul meu.

| pcsick a răspuns:

Perfectiune e linia orizontului.

| cristianoooo a răspuns:

Fara hainehappy

| zambetcolorat12 a răspuns:

Buna! nimeni nu este perfect! dar femeia/fata perfecta...trebuie sa ti placa tie, sa aiba personalitate... sper ca te am ajutat