| Ovi55 a întrebat:

Cum vi s-ar părea să existe o zi din an în care, an de an, toți bărbații și toate femeile să umble pe stradă dezbrăcați complet, peste tot: prin magazine, la farmacie, la poliție, primărie, în parcuri șamd.
V-ar plăcea să se inventeze o astfel de zi, în fiecare an, în care toți bărbații și toate femeile să-și expună organele genitale peste tot?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai pe plaja cu nudisti cum e, ai auto control omule

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la nudisti si-ti vei satisface curiozitatea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu mi-ar placea. Nu am frustrari asa mari. Daca vreau sa vad oameni dezbracati exista anumite site-uri pentru asta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu.
In afară de drogați, bețivi și alte adunături cu boli psihice, nimeni nu ar cuteza. Ar alege să stea in casă 24h.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru floresdemayo):

Pentru aceia care au decis să facă rău să fi și îmbrăcat și blindat precum soldații asta nu îl va opri din a-și pune în aplicare planurile.Industria cinematografică oferă material didactic infractorilor, dar uneori realitatea ne-a demonstrat că omul este mult mai horror.

| Mosotti a răspuns:

Obiectiv privind, nu ar fi problema, daca lor le place, e okey, nu face rau la nimeni asta.

Subiectiv vorbind adica din punctul meu de vedere, nu mi-ar place, pentru ca nu imi place sa vad organele genitale, mi se par asa mai scarboase.

| lpavel a răspuns:

NU! Nebunie curata! Iti doresti asa ceva mergi la o plaja de nudisti!

| Hammurabi a răspuns:

Care ar fi logica?
Probabil te-ar satisface doar pe tine și pe cei care mai sunt voyeuri, tot ca tine. laughing
Dar altfel?

| VoidEternal a răspuns:

"V-ar plăcea să se inventeze o astfel de zi"

Nope.

| Skylor a răspuns:

N am fantezii d astea.