| adelynaa a întrebat:

Cum vi se par Adrian Tutu si Narcis Iustin de la romanii au talent
Cine credeti ca are sanse mai mari pentru. ca mie mi se pare ca lupta pentru. marele premiu o sa fie intre cei 2... voi ce parere aveti?

si ink ceva voi sunteti de acord cu juriu cand au ales sa mearga in finala akikai?
.
mie nu mi s-a parut corect pentru. ca artele martiale nu par a fi un talent pentru ca oricine dc munceste poate sa faca ce fac ei. ori nu toata lumea poate dansa cum a dansat raposatul Michel. dupa parere mea Mihai Petre a ales corect sa mearga mai departe baiatul care il imita pe michel dar ceilalti nu au fost de acord cu el ceea ce mi se pare nedrept.
in fine vreau sa vad parerile voastre despre acestea.hee hee

6 răspunsuri:
| alisha19 a răspuns:

Amandoi au voci extra frumoase.Dar, Narcis e mult mai bun.Ce canta
Adrian pot canta si altii, dar ca Narcis nu.Amandoi sunt talentati dar sunt foarte rari contra-tenorii.Pe mine, Narcis m-a impresionat.
Cat despre Akikai nu mi s-a parut corect deoarece cum ai scris si tu ce fac ei se invata.Ca acel baietel care in imita pe M.J nu pot face multi.

| 30stm a răspuns:

Narcis are o voce frumoasa...dar versurile lui Adrian sunt foarte emotionante.Nu mi se pare corect ca grupul akikai sa mearga infinala si sincer nici Alin, eu as fi vrut pe baiatul ala care danseaza(cred ca valentin il cheama) in fine...:d

| PurpleAngel13 a răspuns:

Dupa parerea mea amandoi au voci foarte frumoase, iar Narcis are un timbru vocal deosebit si foarte rar adica sa fi contra-tenor nu e "de colea", dar din pacate tinerii din ziua de azi(printre care nu ma numar la acest capitol-muzica) nu mai vad adevarata valoare a muzicii clasice.recunosc ca nu imi place in mod deosebit dar este foare "cool" sa auzi o asa interpretare a unor melodii celebrebig grin.Cat despre Adrian...e foarte talentat si mi-a placut foarte mult(daca vreti mai multe melodii cu el dati pe youtube Lil Shean si gasiti-preferata mea este poveste) si cred ca are sanse sa castige.

| EmotionalKoma a răspuns:

Da,stiu il vroiam pe Alin in finalacrying
Si atunci cu Bernadette au gresit...Mie imi plac ff mult amandoi(Narcis si Adrian),nu cred ca as putea alege,dar cred ca Narcis are mai multe sanse,adica un baiat sa aiba voce de soprana, e super
Adrian probabil are mai multa nevoie de bani, deoarece e somer...si la 18 ani sa muncesti pe santier e f greu.

| Crucified a răspuns:

Imi place vocea lui narcis, rar in lume gasesti asa ceva. straight face versurile lui adrian tutu m-au impresionat foarte mult!
imi plac amandoi. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca amandoi sunt foarte buni si sunt favoritii celor mai multi oameni. Daca ii intrebi pe prietenii tai sau chiar persoane adulte care urmaresc show-ul iti vor raspunde ca favoritul lor este unul dintre ei. Al meu este Narcis. El duce muzica la un alt nivel, pe cand vocea lui Adrian este comuna, insa povestea lui impresioneaza. Cine va castiga? Probabil ca nu Narcis deoarece romanii nu apreciaza adevaratul talent ci apreciaza circul (vezi Veveritele Vesele). Trupa aia de karate...de acord cu tine insa nu sunt prea sigura ca oricine ajunge la nivelul lor, dar nu ma pricep indeajuns incat sa ma afirm. Oricum eu ii urez succes lui Narcis si il voi sustine in continuare! Pa, pa