| Bya132 a întrebat:

Cum vi se par iluziile optice? Dau funda la cel mai frumos raspuns.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pentru mine, propria-mi fericire reprezintă cea mai puternică iluzie optică/Ruptă de realitate/Mi-a fost spulberată până şi ultima fărâmă de speranţă/Nu mai am vlagă/Glasul mi-e pierdut/ Într-un timp trecut/O iluzie optică este chiar propria-mi viaţă/Şi eu sunt un musafir ce trebuie să deţină noţiunea timpului.../Pur şi natural

| noktambul a răspuns:

Iluziile optice mi se par lucruri reale! Ca oricui de altfel.

| Georgiana2905 a răspuns:

Era una cu Iisus Hristos ...Chiar interesanta...

| haiZI a răspuns:

False.pa

| Mişaaa a răspuns:

Ciudatewinking