| Athykzx a întrebat:

Iluziile optice imi pot afecta vederea?

Răspuns Câştigător
| adelinpostolache a răspuns:

Sall,nu,iluziile optice nu-ti pot afecta vederea, daca te uiti neincetat la ele, iti dau ceva dureri de cap sau te poti simti ametit dupa aceasta. Sper ca te-am ajutat happy... FundiTsA?:*

6 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Nu... cel putin asa cred

| SashaGirl a răspuns:

Nu nu iti pot afecta vederea deoarece sunt doar niste poze

| Alexaaa1 a răspuns:

Nu cred! happy

| DianaLoveYou a răspuns:

Nu afecteaza vederea dar te poate lua o mica durere de ochi sau ameteala

| Athykzx explică:

Ameteala sau durerea dispare repede?

| mosorogu a răspuns:

Nu, daca te uiti doar 30 de secunde la ele nu faci nici o durere, iti da doar efecte, pentru ca creierul se lasa usor pacalit si dispare repede durerea