| Teiywofaqyocsqeujeywiwhdhchfjriwoodhfhcbcb a întrebat:

Cum vi se par persoanele timide?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesante. Unele. Și pline de surprize daca ajungi sa le cunoști mai bine.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara pic de incredere in ele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Plictisitoare.

| J0B0MAT a răspuns:

Eu sunt o astfel de persoană, în general.
Mi se pare că sunt foarte cool.

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt și ei oameni și eu sunt crying

| Dismally a răspuns:

Sunt ok si cred ca oricine poate trece peste timiditate cu persoanele apropiate cel putin.

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte simpatice.

| mastadont a răspuns:

Unele sunt simpatice, dar mai sunt și genul ăla creepy de timizi, la care le e rușine să te întrebe și cum te cheamă. De asemenea, o persoană timidă îmi dă o impresie de naivitate uneori, pare că nu e trecută prin viață.

| literallythesamebruh a răspuns:

Persoanele timide sunt tot persoane. La fel ca tine și mine, au nevoie să discute cu cineva, doar că nu sunt atât de deschise precum alții, dar pot fi mai interesante decât alții.

| liliana77any a răspuns:

Dragute daca apuci sa le cunosti.