| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare acest citat?: "Mințile luminate discută idei; mințile mediocre discută evenimente; mințile mici discută oamenii."

9 răspunsuri:
| mihaelaestee a răspuns:

FRUMOS. FUNDA?")) Ma ajuti si pe mine la ultima intrebare?

| GabrielEugen a răspuns:

Hmm si tu ce discuti? E putin cam aiurea citatul... e cumva al tipei care a fondat ONU?

| OnlineZ a răspuns (pentru GabrielEugen):

Eleanor Roosevelt.

| GabrielEugen a răspuns (pentru OnlineZ):

Da la ea ma gandeam si eu. E cam nasol citatul pentru ca nu are acoperire in realitate. te pup

| OnlineZ a răspuns (pentru GabrielEugen):

Prima Doamna a Statelor Unite Ale Americii! Dintr-un motiv necunosut ma fascineaza acest citat, Cat adevar se poate afla in spatele acestor cuvinte :Xwinking

| GabrielEugen a răspuns (pentru OnlineZ):

Ma bucur ca te fascineaza, inseamna ca citatul si-a atins scopul.

| OnlineZ a răspuns (pentru GabrielEugen):

winkingwinkingbig grin

| GabrielEugen a răspuns (pentru OnlineZ):

De ce cand apas sa vad poza ta mai mare ea dispare? Vroiam sa vad si eu poza ca cred ca arati foarte bine

| OnlineZ a răspuns (pentru GabrielEugen):

Mi-am pus-o de curand de aiawinkingwinkingMerci