| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare acest fotomodel? Frumoasa tare sau doar draguta? Ce va place cel mai mult la ea?
http://solosocial.wordpress.com/2014/03/30/heather-crook -heaven/

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ce are atat de special?
Am intalnit femei mult mai frumoase ca ea.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Doar draguta. Imi place abdomenul ei, dar asa il am si eu asa ca....nu mi se pare speciala. Se ascunde in spatele machiajului si al parului.

| anonim_4396 explică (pentru ღBelieveInHopeღ):

Se spune ca e cea mai frumoasa femeie din lume, ca e perfecta la fata!

| ღBelieveInHopeღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune? Eu am vazut ca are o gramada de cearcane si riduri. Ce e frumos in asta?

| TwiSt1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata cea mai frumoasa femeie din lume nu va fi desemnata cea mai frumoasa femeie din lume. Oricum, depinde foarte mult de gust.E frumoasa, dar sincer cunosc o fata de 16 ani mai frumoasa ca ealaughing

| anonim_4396 explică (pentru TwiSt1997):

Arata-i pozele ca sa o admiram!big grin Eu ma cam indoiesc ca arata mai bine decat fotomodelul din poza.Sau poate i-o fi teama ca e urata in realitate si e frustrata de aceea se lauda singura.

| anonim_4396 explică (pentru ღBelieveInHopeღ):

Credeam ca photoshopul e suficent dar eu stiu ce tot vezi acolo?

| TwiSt1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca n-am niciun interes in a spune ca-i mai frumoasa.E parerea mea, o stiu doar din vedere pe respectiva fata.Nu ti-o arat, de ciudalaughing