| teo530 a întrebat:

Cum vine cu netul pe abonament si pe cartela? Pe cartela daca ai terminat netul si continui sa umbli pe YouTube, Google etc faci cost suplimentar? Pe abonament daca l-ai terminat nu il mai poti folosi pana luna urmatoare cand iti baga iar net? Sau invers?

Si acum o alta problema din cauza netului: eu comsum fff mult net zilnic. Am Wi-Fi nelimitat, dar mai comsum mult si pe date pe afara. Acum nu mai pot avea Wi-Fi cateva zile si o sa consum la date...
Ce sa fac sa imi ocup timpul sa nu mai stau atat pe net ca nu vreau sa consum netul pe 2 luni si sa platesc 3 milioane.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Pe cartela dupa ce ti s-a terminat net-ul il mai poti folosi doar daca mai ai credit, daca nu mai ai credit nu iti mai merge netul.

In schimb pe abonement cand ti se termina datele faci cost suplimentar si poti ajunge lejer la sute de lei.

Daca chiar folosesti foarte mult net cauta un abonament in care sa ai cat mai mult net, recomand digi mobil.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Fa cumva sa iti iei o cartela prepay si gata. Eu incarc cu 5 euro la Telekom si am nelimitat net 4G si merge foarte bine. Stau si foarte mult pe net, pe Youtube mai ales si asta consuma mult.