| SashaOverSaamar a întrebat:

Cum votez alte fete la lady popular? pentru ca eu am vazut ca am 10 voturi [ sunt la inceput ] si 0 voturi date. si...thinking deci voturile nu se dau prin commenturi pentru ca am dat vreo 10 commenuri la alte fete si eu. deci cum se voteaza?

2 răspunsuri:
| mady805 a răspuns:

Ai lvl 10? daca vrei sa votezi cand esti la lvl 10 dai pe profilul fetei pe care vrei sa o votezi si scrie acolo clasament total si scrie -1 -2 1+ 2+ 3+ si dai acolo pe una dintre cifre

| lollipop_6643 a răspuns:

Nu poti sa votezi pana nu ajungi la lvl 10...