| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc pe cineva care face TikTok-uri si vrea sa faca bani din asta. Nu prea are multi urmaritori si nu reuseste sa adune zi de zi peste 10. A pierdut vreo 26 in cateva saptamani in schimb. Ce e necesar sa faca? Unde a gresit? De ce pierde urmaritori? Este posibil sa castige bani din asta sau nu? Singurul lucru care nu ii convine e live-ul. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Trebuie sa faca mereu ceva nou, ceva diferit sa incerce sa nu copieze sunetul sa fie el originalul ca se se poata lua altii dupa el.
Mai incolo ca vrea ca nu vrea trebuie sa faca si live-uri pentru public.

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Mersi big grin

1 răspuns: