| AlexandraAle121 a întrebat:

Curând fac majoratul... Voiam să-mi cumpăr un set cu coroniță, colier și cercei. Nu știu dacă sa iau pe argintiu, dar pe argintiu știu ca se poarta mai mult ar fi ok când e o căsătorie (nuntă), iar la majorat nu știu dacă e ok să-mi iau pe argintiu sau mai bine îmi iau la culoarea cum e rochia?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-ți argintiu din argint și auriu din aur, nu umbla cu "cioara" vopsită. Așa e mai sănătos

| AlexandraAle121 explică (pentru sierra1):

Cred că nu are nicio problema dacă îmi iau acum la majorat pe argintiu și gen și când o să mă căsătoresc mai târziu să iau la fel.

| sierra1 a răspuns (pentru AlexandraAle121):

Aia spuneam și eu!

| LisaJulie a răspuns:

Argintiu! Ți se potrivește cu rochia