| MinnieMo0use a întrebat:

Cuvinte interzise

Fiecare cuvânt e spus din suflet. Fiecare literă mă reprezintă. Tot ce spun e adevărat. Totul! Nu aş avea niciun motiv să mint. M-ai făcut să sufăr. Şi mereu te-am iertat. Acum tot ce vreau e să mă ierţi tu pe mine. De ce nu mă mai vrei? Cu ce greşesc? Am greşit. Am greşit că m-am îndrăgostit de tine. Nu trebuia! Şi am încercat să te uit. Jur! Am încercat să fiu cu altcineva. Am ajuns să frâng inimi, să fiu desconsiderată din cauză că încercam să te uit pe tine. Încercam să iubesc, să fac persoana de lângă mine fericită, dar ajungeam să mă rănesc pe mine şi deveneam egoistă... Mă gândeam la fericirea mea şi fugeam. Părăseam. De fiecare dată mă simţeam de parcă te înşelam. Nu vroiam să îţi greşesc. Nu ştiu ce crezi. Dar eu nu am mai simţit niciodată aşa ceva. Oare de ce ţin la tine? Nu pot să înţeleg. Şi mereu reuşeşti să mă răneşti. De ce apari din când în când în viaţa mea şi îmi spui că eu sunt totul pentru tine? De ce dispari după ce îmi spui asta? Mereu sfârşim spunându-ne că nu ne inţelegem. De ce dacă mă iubeşti fugi de mine?

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pentru ca esti urata rolling on the floor) Ce naiba e cu intrebarea asta?

| MinnieMo0use explică (pentru TrendyHedgehog):

Nu e o întrebare. E o chestie fictivă dintr-o poveste scrisă de mine. Aveam chef să o postez şi nu ştiam unde. laughing

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru MinnieMo0use):

Bine bine, oricum "pentru ca esti urata" merge la toate intrebarile din chestia aia de mai sus laughing

| shadovv a răspuns:

Asa si?