| BiiBiis a întrebat:

Da, a incput din nou Dansez pentru tine... Ce sa zic, nu ma asteptam ca Bote sa fie pe locul I, dar asta este. Eu nu vroiam sa fie Doru la duel sad desi eu cred ca o sa castige pentru ca pe Dragos nu foarte multa lume il cunoaste (cel putin eu nu.) Voi ce credeti? Meritau aceste doua echipe sa intre la duel? Cu cine cineti? Cine ati vrea sa castige saptamana viitoare? Eu chiar o sa-l votez pe Doru big grin

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca o sa castige Doru de la Deepcentral, dar imi este indiferent.