| custyl a întrebat:

Da sau nu tanga la băieți?
Lenjerie fină.

10 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Cui ii place, de ce nu? Depinde de persoana, nu poti generaliza.

| Emma30555 a răspuns:

Nu. Începem sa nu ne mai deosibim între noi, era și o gluma, băieții din ziua de azi se penseaza, se epilează, își fac manichiura, hainele lor încep sa semene cu ale fetelor, pana la urma o sa înceapă sa aibă și menstruație. Pe de alta parte fiecare poarta ce ii place

| gemeni6226 a răspuns:

Nu.

| custyl explică (pentru gemeni6226):

De ce nu?

| gemeni6226 a răspuns (pentru custyl):

Mie nu-mi place m-i se pare ridicol, dar gusturile nu se discuta.

| goguPatent a răspuns:

Daca faci videochat si iti cer clientii, de ce nu?

| custyl explică (pentru goguPatent):

Nu fac videochat. Dar observ că băieții se îndreaptă în a purta lucruri lucrate mai fin. Cusuturi mai fine, materiale mai fine. Strict din acest punct de vedere.

| DoctorDark a răspuns:

Să nu uiți să accesorizezi cu top-ul potrivit, altfel n-ai făcut nimic...

| custyl explică (pentru DoctorDark):

De acord. Mă refeream strict la ai purta in locul lenjerie grosolane, lenjerie bărbătească cu îmbinări grosolane, cusuturi că la cort. Și peste tot același tipar, chiloți vai de ei sau boxeri. Acei boxeri ce nu ii vad ok mereu

| DoctorDark a răspuns (pentru custyl):

Dacă ești gay, da, cred că e ok. Dacă nu... Nu cred că-i cel mai "fin" lucru.