| hândel a întrebat:

Dac-aţi avea ocazia să luaţi cu voi pe o insulă pustie 5 actori, care ar fi aceştia, şi ce aţi face împreună?!

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Un reality-show despre un fan si cinci favoriti! Iar pentru mine favoritii ar fi:Jhonny Dep, Kevin Spacey, Charlize Theron, Marcel Iures si Sandra Bulock.Presupun ca ar iesi un film pe cinste in care cineva, totusi, ar trebui sa aduca tava! Fara cuvinte, doar cu o plecaciune de respect pentru talentul lor.

| BRG a răspuns:

Daniela Nane, Manuela Hărăbor, Oana Sîrbu, Diana Dumitrescu, şi Daniela Crudu şi le-aş face masaj la toate la picioare, condiţia să stea pe tocuri cui.

| Firefly a răspuns:

De ce as alege sa stau pe o insula pustie cu 5 oameni pe care nu ii cunosc si care probabil m-ar considera o fana disperata?!

laughingL-as alege pe Robert Pattison ca sa ma transforme si pe mine in vampir! laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Eu si El fac cat 10 actori, nu 5hee hee

Bafta.Si nu ma supar daca mi-l dai si pe William Levylove struck

| Just kidding a răspuns:

Primul ar fi Paul Walker love struck i-as face masaj devil

apoi Channing Tatum as face surf cu el :X

Wentworth Miller l-as pune sa ma dea cu ulei blushing

Vin Diesel thinking as face un gratar cu el devil

si ultimu ar fi... William Levy love struck m-as preface ca ma inec sa sara dupa mine in apa laughing))) day dreaming

| Lucyus_8602 a răspuns:

"Actorii" ar fi: Cameron Diaz, Salma Hayek, Jennifer Aniston, Jennifer Love Hewitt, Lelee Sobieski. Ce-am face impreuna? Nici nu vrei sa-ti imaginezi!