| denisTiky a întrebat:

Daca am gasit un produs la reducere pe eMag, si il adaug in cos, pe cand o sa se scoata reducerea produsul meu din cos v-a avea acelasi pret (redus) sau ii ca vreste pretul odata cu trecerea reducerilor?

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Bineinteles ca se va modifica pretul.

| denisTiky explică (pentru Holiday):

Dar daca comand produsul si pana ajunge se duc reducerile?

| Holiday a răspuns (pentru denisTiky):

Daca ai lansat comanda si cu o secunda inainte sa expire promotia iti va veni la pretul redus.

| denisTiky explică (pentru Holiday):

Mersi!

| Bro4555 a răspuns:

Pretul ramane cel de la lansarea comenzii, adica in momentul in care ai apasat pe ``comanda acum`` sau ceva de genul.