| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai 21 de ani și oamenii îți spun că arăți de parcă ai avea 16 e de bine? big grin

Voi vedeți chestia asta ca pe un atuu?

64 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde.

| CleanHeart a răspuns:

Normal ca e un atuu sa aratam mai tineri, o sa ne dam seama de asta doar cand avem 40 de ani si sa vezi ce bucurie pe noi atunci.

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe telefon este altfel: intri pe profilul tău și apoi dai clic pe "prietenii tăi". Și acolo găsești prietenii tai, utilizatori care îi ignori și utilizatori care te ignora.

| Onisim10 a răspuns:

Nu e nimic rău, îți spun din părere, că ai părea mai mica, mi-e mi s-a întâmplat.fix invers, aveam 14 ani, și mi s-a spus că am 18 ani.