| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai 21 de ani și oamenii îți spun că arăți de parcă ai avea 16 e de bine? big grin

Voi vedeți chestia asta ca pe un atuu?

64 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. Este mai mult decat suficient big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nici bine nici rău. Atuu la ce?

| aumih16 a răspuns:

De ce nu! asta este de bine! poate ii spune zice ca e fotomodel! aratand asa! un inger! o papusa! habar nu am!

| Michaeel a răspuns:

Care e problema in a arata mai tanar decat esti? Nu asta vrea toata lumea? Adica inteleg ca unii vor sa para de 30 de ani si ca sunt ei foarte maturi dar ajungi pe la 40-50 si hopaa! Apar riduri, ti se increteste pielea si deja vezi semne de imbatranire.Atunci vei incerca toate lucrurile posibile pentru a arata mai tanar.
Mai bine sa arati mai tanar decat mai invarsta happy

| Catrice a răspuns:

Eu am aptoape 28 si chiar săptămânile trecute îmi zicea cineva ca îmi da max 18 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ia-l ca pe un compliment. si eu cand aveam 24 mi se spunea ca arat de 17, si ma bucuram happy asta tine de stilul vietii si de genetica.

| Celcestietot a răspuns:

Să zicem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Că gândire nu ai mai mult de 18.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atuu e sa ai 16 și să zică lumea că arăți de 24, nu invers.
Daca vrei sa atragi pedofili da. E un atuu.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Well thats true but...nici la fizic nu arat de 28 laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

De regula tinerilor baieti nu prea le place acest lucru, deoarece sunt considerati necopti. Femeile il iau ca un compliment. Si barbatii peste 30-40 de ani daca li se spune ca arata mai tineri le pare bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, cred că ai dreptate... când slăbești 20 de kg te simți de parcă te-ai întors în corpul de copil. Dacă m-aș întoarce și la problemele de copil ar fi tare bine...iar astea de acum să dispară. big grin Cer așa mult? sad

| SilentRain a răspuns:

Nu prea îmi pasa ce zic oamenii legat de aspectul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum nu mai esti copil, r
esti matura, asa ca ai mai multe responsabiliti. dar te poti simti copil sufleteste intreaga viata...20 de kg, hmm pare se ca ai multa ambitie nu stiu cum ai reusit. orice problema aproape poate fi rezolvata, cere si ti se va da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai citat din Biblie.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu am citit niciodata din biblie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Mmm yes. You are the *** laughingmy baby girl. Forever young.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca e de bine, inseamna arati mai tanar.

| Mogiojojo a răspuns:

Si la mine zic la fel si crede-ma nu e un atuu; vor sa iti spuna ca esti un copilas.

| OldSoul a răspuns:

Daca esti fata, poate fi un avantaj laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea este că nu e ceva rău. Îl consider un compliment indirect. happy
E atuu în sensul în care cei care îți spun asta vor să afirme că arăți mai tânăr/ă decât ești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cea mai mișto Carte, recomand.
De curând am descoperit în Isaia o profeție interesantă care cred că se referă la formarea statului Israel... 1940 și ceva, dacă nu mă înșel. happy Am rămas mască...și nu e singura informație extraordinară.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Sunt fetiță, Mosotti...ai uitat?winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mogiojojo):

Asta și vreau. laughing Mi s-a urât cu viața de adult. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma poti convinge sa o citesc laughing
ceva de sf lumii nu ai descoperit? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Userul laterreur are 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ești fata, da.

| Freya1 a răspuns:

Cand eram mai mica ma enerva, dar acum adult fiind ma bucur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te pot obliga, dar sfătui da... Chiar nu ești curios de ce Biblia este atât de tipărită în întreaga lume? Adică nu ți-ai pus niciodată întrebarea ce ar putea fi atât de special la ea? ...sau de ce s-au tâmpit unii așa de tare, că și-au dat și viața de dragul Lui Hristos?
Dacă nu vrei, nu o citi, dar dacă ai știi ce pierzi...