| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea o masina a timpului si ai putea merege doar in trecut dar nu si in viitor cu ea si nu te-ai mai putea intoarce in prezent ai folosi-o?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Da si mi-as lua rezultatele la extragerile loto din toata lumea, din trecut pana azi.

15 răspunsuri:
| motanelu8664354766565e56356653636 a răspuns:

EU nu as folosio deoarece tin mai mult la prezent decit la trecut.

| greyhound a răspuns:

Categoric, m-as duce in anii '70, '80 (nu in Romania, evident)

| Azurry a răspuns:

Evident că aş folosi-o să mai trăiesc o dată momentele dragi mie.

| Xenya a răspuns:

Nu

| thegatekeeper a răspuns:

Cu siguranta. As merge undeva in jurul secolului al XIX-lea sau chiar al XX-lea, probabil in Marea Britanie sau intr-o tara din Scandinavia si mi-as trai acolo restul anilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru thegatekeeper):

Ai putea trai fara tehnologia de acum?

| thegatekeeper a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar si asa. Nu prea sunt eu ahtiata dupa tehnologie si de aceea mi-ar placea sa traiesc intr-o perioada in care oamenii comunicau inca prin intermediul scrisorilor, arta era infloritoare si atmosfera din orase era alta. Singura inventie care mi-ar lipsi ar fi Internetul, datorita informatiilor pe care le poti accesa atat de usor si rapid, insa cartile ar compensa nevoia asta, totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal că m-aş folosi de ea. Vremurile în care trăim acum sunt mizerabile.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu, in trecut oamenii erau salbatici, unde mai pui ca nu exista muzica trance? :O https://soundcloud.com/garuda_music/craig-connelly-christina

| Mădă0611 a răspuns (pentru hummmer):

"si nu te-ai mai putea intoarce in prezent" laughing ce faci cu numerele?

| hummmer a răspuns (pentru Mădă0611):

Câştig la loto şi cui îi mai pasă de prezent.

| Mădă0611 a răspuns (pentru hummmer):

A, sa mergi cu fiţuica? Si daca n-o poti lua cu tine, deci 0 castig la loto, ai mai vrea?

| hummmer a răspuns (pentru Mădă0611):

Da ce credeai,că să câştig pentru prezent? Nu,trecutul devine prezentul meu, doar că în alţi termeni.
Şi fără fiţuică, la ce aş mai pleca înapoi? Deştept nu-s, bogat nici atât, nu mă trag din vreun boier... rămân să îmi târâi zilele în prezentu' ăsta.

| Kasia a răspuns:

Categoric.as schimba cateva lucruri din trecut care acum au consecinte nefaste asupra vietii mele.straight face

| mona a răspuns:

Normal ca m-as intoarce