| LoveToHate a întrebat:

Daca ai fi o insecta,ce ai vrea sa fi?
Eu paianjen,am un brachypelma smithi(nu stiu daca am scris bine).E inspaimantator,dar imi place,provoaca spaima musafirilor,rudelor, etc.Asta ma distreaza cel mai tare.Nu-mi place cand e in perioada de naparlire pentu ca nu-l pot hrani.

13 răspunsuri:
| EllyEllutz a răspuns:

Tantar laughing Ce placere as avea sa ii innebunesc pe altii. laughing

| Faraidei a răspuns (pentru EllyEllutz):

laughing risti sa traiesti putin asahee hee

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

O albina frumusica si durdulie!

| mixxjim a răspuns:

Albina: utila dar doare rau intepatura, nu? laughing

| LoveToHate explică (pentru mixxjim):

Nu doare chiar asa rau, am fost intepata de cateva ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trântor cu pile...

| LoveToHate explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa zici? Cum adica?
Eu te-am intrebat dor ce insecta ai vrea sa fi, cam stupida intrebarea, dar asta e.laughing

| LoveToHate explică (pentru LoveToHate):

Aaa...scuze..acum am inteles.laughing Nu stiam ce-i ala trântor, acum stiu.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Epule cu aripi de muscă

| Faraidei a răspuns:

Nu sunt insecte laughing dar ma rog, sa-ti triasca tarantula. mie imi plac albinele

| LoveToHate explică (pentru Faraidei):

Da,stiu ca nu sunt insecte.laughingAm zis asa, nu puteam sa zic:"Ce fel de tarantule ati vrea sa fiti?"
Traieste in jur de 30 de ani.laughing

| Faraidei a răspuns (pentru LoveToHate):

Omfg laughing sa traiti fericite pana la adanci batraneti, doamne...mult mai traieste...

| LoveToHate explică (pentru Faraidei):

Multumim.laughing
L-am primit cadou(nu stiu la ce s-a gandit omul ala de mi-a facut un asemenea cadou), dar imi place, e linistit si nu face mizerie.laughing