| NemNUZ a întrebat:

Ce parere aveti despre Huskyul Siberian, daca aveti cum se coporta (este agresiv, jucaus.) si as vrea sa stiu cum este cu perioada de naparlire?

Răspuns Câştigător
| MirunaSelena a răspuns:

Da... Este foarte jucaus, doar daca nu te cunoaste poate sa fie PUTIN agresiv (adica sa latre etc.). Iar in perioada de naparlire e putin nasol, deoarece o sa ai numai blana peste tot sad. Dar in general, este foarte jucaus! Am avut si eu unul, dar a trebuit sa il dam, facea numai prostii laughing... Daca stai la casa, iti recomand sa iti iei unul, daca asta iti doresti, dar daca stai la apartament (ceea ce nu prea cred din moment ce ai intrebat, un caine Husky va creste foarte mare) iti recomand sa nu iti iei. Acum, parerea mea.
Sper ca am fost de ajutor happy kiss
P.S. : In caz ca iti iei, distractie placuta cu el!

| NemNUZ explică (pentru MirunaSelena):

Aoleu,, blana peste tot'' laughing?

| MirunaSelena a răspuns (pentru NemNUZ):

Din pacate, da! laughing

3 răspunsuri:
| criss99991011 a răspuns:

Eu am este pui naparleste putin acum dar cand se face mare mai multlaughinglaughing...Se intelege bine cu copii sunt jucausi si energici nu se pot pune de pazatongue