| anduta1999 a întrebat:

Daca ai fi un animal ai fi?

28 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Leu, tigru, puma sau leopard. O felina as vrea sa fiu, dar nu pisica pentru ca ele sunt prea mici si nu vreau sa fiu omorata de un caine laughing).

| thegatekeeper a răspuns:

Pisica Sphynx, bufnita, liliac sau corb.

| mona a răspuns:

O veverita

| Siracuzia a răspuns:

O pisica.Sau un porumbel alb.

| OanaVlad a răspuns:

Eu as fi un caine jack russel :X

| GiiaaBăă a răspuns:

Eu aș fi pisică. :X
Dar tu?

| GiiaaBăă a răspuns:

Wow cate răspunsuri... Dar pentru că eu am răspuns prima, dă-mi mie funditzăă puppy dog eyes

| SatanaInIzmene a răspuns:

Porc

| SmRpT a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

Te-ai gandit k poate esti Porc?smugsmugsmugrolling on the floor))

| DenisIonut01 a răspuns:

Eu Agaponis, nimfa, perus, kakariki (acesta sunt papagali)

| Veronici a răspuns:

Delfin...:X:X:X

| AndiNyctophilia a răspuns:

Panteră neagră. Toți cei cu mâțele și câinii n-au pic de imaginație.

| KevinAnthony a răspuns:

Eu aş vrea să fiu un vultur. De ce? Pentru că-mi place să zbor printre nori, să privesc lumea de sus cu alţi ochi, să simt puterea vântului, mângâierile luminoase şi călduroase ale soarelui, şi nu în ultimul rând, să simt suflarea ploilor.

| sillvana a răspuns:

Eu as fi o pisicuta si stapanul meu vreau sa fie taylor lautnerlaughingbatting eyelashes

| ela23nice a răspuns:

Leopard love struck.

| TheAvenger a răspuns:

Bufniță

| XatomisX a răspuns:

Sobolan

| MariusF23 a răspuns:

Tigru

| 7Azaky a răspuns:

Eu m'as vedea un lup! Imi place foarte mult luna plina, ma atrage intr'un fel, adica ma fascineaza! ...imi place si linistea paduri, si pot trai si in haita si singur!
Deci cu siguranta as fi un lup! Awuuuu!rolling on the floor

| HVI a răspuns:

O cioara batrana, sau un corb schiop

| 123456numelemeu a răspuns:

Si adnuta1999 ar fi o javra a stai chiar este javra ce intre bari sunt astea?

| anduta1999 explică (pentru 123456numelemeu):

Offf ce ma enervezi, uite ca eu am vrut sa pun intrebarea, probleme?

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Cred ca as fi o pisica! :-D Imi plac destul de mult pisicile si in plus daca esti draguta toata lumea te iubeste si vrea sa se joace cu tine si sa te mangaie! Miauuuuuuuuu!

| Riot181 a răspuns:

Orice dar sa fie din specia felinelor

| anduta1999 explică:

Eu as fi un catel

| Cammyy a răspuns:

Un catelus love struckpuppy dog eyes pichinez puppy dog eyes

| Drogataa a răspuns:

Pisica

| Raul321 a răspuns:

Eu sigur o să fiu pisică, deja am la bloc şase(dacă aş sta la casă aş avea mai multe :-P ), şi dacă un criminal ar încerca să mă chinuie(pisică fiind), l-aş muşca.