| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai intra intr-un magazin unde se vand dorinte implinite, ce ti-ai cumpara?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Magazinul cu vanzator cu tot!

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as cumpara 1l de rabdare, cateva pachete de buna-vonita si 5 cutii de curaj.Se vede ca mi-e foamehee hee

| Bacemi a răspuns:

As cumpara intelepciune.

| Malvina24 a răspuns:

Multa multa sanatate! restul le rezolv eu!

| User a răspuns:

5 milioane euro. sau dolaritongue si un bugatti veyron drooling si o vila si mai multelaughing

Abh
| Abh a răspuns:

Nici nu indraznesc sa ma gandesc la asa ceva, este prea ireal iar noi traim intr-o realitate neiertatoare.

| Hmmmm a răspuns:

Nimic deoarece imi place sa lupt pentru ceea ce imi doresc si sa stiu ca eu am reusit sa fac cu mana mea ce am. urasc sa primesc ceva gratis

| Alisa a răspuns:

Fericire, nu numai pentru mine ci si pentru ceilalti de pe pamant.

regis
| regis a răspuns:

Cativa ani de adolescenta. Vrei sa stii cati? De toti banii, daca nu se da si pe credit...

| Marii a răspuns:

Un apartament in NY cu viitorul sot in el. laughing

| alecs871 a răspuns:

Dorinta care implineste o infinitate de dorintehee hee

| maya_7683 a răspuns:

Sanatate pentru toti oamenii bolnavi, bucurie pentru cei tristi, bunatate pentru cei rai, vointa pentru cei neputinciosi, curaj pentru cei carora le este frica sa lupte si multe, multe zimbete ca sa vad in jurul meu doar fete zimbitoarehappy

| andreea7520 a răspuns:

Mi-aş cumpăra fericirehee hee multă fericire.

| vyo a răspuns:

Multa multa multa multa multa Fericire.

| aisha01eu a răspuns:

Bani as cumpara. Si sanatate.

| moodyblues a răspuns:

Un chil de lapte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic tongue. As cauta altu` cu dorinte neimplinite, si as incerca sa le,, munesc`` pe aceleawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare pot cumpara si pe bonuri de masa? thinking libertate, mai departe ma descurc.

| Barbie_6587 a răspuns:

Intrebarea ta e buna, dar din pacate e ireal. Cei drept un singur lucru mi`l doresc si nu-l mai pot avea. Tot ce doresti iti poti implini in timp, doar ca dragostea pura si sanatatea e mai greu de obtinut!

| SSPIR a răspuns:

IN PRIMUL RAND sanatate si dupa aceea orice lucru ce m-ar face fericit