| Biankka a întrebat:

Daca ai o fi o alta fiinta exeptand omul ce ai fi?

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu un fluture sau o pasare pentru a putea zbura pe deasupra acestei lumi, prinj locuri in care rautatea nu poate patrunde...

5 răspunsuri:
| crisu2012 a răspuns:

Hmm...mi-as dori sa fiu un vultur ca sa pot simti vantul sub aripile mele si sa fiu considerata o pasare puternica si frumoasahappy

| AndyIQ a răspuns:

Un porumbel deoarece ai reusii sa vezi intreaga lume din zbor sa stay sa te odihnesti prin copaci, ba chiar te-ai adaposti de fig in casele oamenilor, porumbelul e una dintre cele mai frumoase pasari mai ales cei albi sau de rasatongue

| HelpBoy a răspuns:

Fantomabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un drac