| Doarunaltutilizator a întrebat:

Daca ai putea deveni invizibil oricand vrei atunci ce lucruri ai vrea sa faci?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sa pot intra pe stadionul Arsenalului fara a plati biletul. Biletele sunt mai scumpe decat zborul in sine pana la Londra!

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Octavian? Mi-am amintit ceva, mi-ai comentat la intrebare ca nu-ti place fotbalul, de unde stii ca am dreptate in legatura cu biletele de pe Emirates Arena, a.k.a Grove?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Nu ma referam la fotbal.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ok, mersi de funda, dar nu cred ca raspunsul meu e cel mai bun!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deja sunt invizibil crying

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Stiu ce vrei sa spui aici si im pare rau.
Dar care e motivul?, nu te supara ca intreb.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

As supara eu alte persoane daca as raspunde laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Mi-as lua bilet la loto si la extragere as lua bilele cu numerele mele. laughing As pune ceva de genul 12345 si orice alt numar, asa sunt putine sanse sa trebuiasca sa impart banii. big grin Vreau sa am o casa faina, luminoasa, curata, intr-o zona curata, pero no tengo dinero, no tengo dinero.

| LoveSleep a răspuns:

Aș viola-o pe Selena Gomez.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LoveSleep):

Ce imaginatie ai si tu, nu crezi ca ai putea face mai mult nu stiu..bine pentru o, enire si astea?

| LoveSleep a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu mă ține așa mult. În 2 min termin și fac ceva și pentru omenire.

| Doarunaltutilizator explică (pentru LoveSleep):

Uite ce as face eu.
As deveni un super erou si sa impiedic crimele si sa-i bag pe infractori la inchisoare.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Bravo ție!
Am fost și eu aproape. Amândoi vrem să băgăm ceva undeva.

| Doub a răspuns:

Mi-aş lua o pungă de jeleuri, m-aş aşeza pe o canapea şi m-aş holba la unii oameni cum dorm.

| R0R0 a răspuns:

Sa urmaresc pe cineva!winking

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Agentul 007, tu esti? smug salut!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu,eu!
Buna!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Unde dai si unde crapa, agentul 007 pe TPU, Skyfall deja vrea sa te plateasca pentru ca ti-au ''furat'' dreptul de autor, ce suma ai vrea de la ei?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Hmm...
Nu-s materialista.
E suficient o vila cu vedere la mare!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Banii cum au venit, asa si-au luat talpasita! Tu doreste-ti sanatate, de la sanatate pleaca toate. Daca nu ai sanatate, nici macar banii nu mai au valoare! Dar daca tot vrei sa ai o suma destul de la mare de la ei, nu ai vrea sa ''cumperi'' fericirea?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu.Ea nu poate fi cumparata, e fara preț!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Pai vazusi ca asa e? Eu stiam deja raspunsul, dar am vrut sa vad si ce parere ai tu. Fericirea si sanatatea nu se cumpara niciodata, ele doar se obtin!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate aici Supremo.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

As putea spune ca si iubirea este inclusa aici, dar multi se vand pentru bani, scade din start varianta! Ma bucur ca imi confirmi spusele.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma pui la incercare?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu neaparat!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ok.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa intru in casa la fostul si sa ii tai cablul de la tv, de la internet si de la telefon. rolling on the floor

| gemeni6226 a răspuns:

As face citeva vizite unor persoane.Gindeste-te invizibil ai putea intra la orice star, actor sau orice personalitate sa vezi cum traieste ce interior de casa are, sau la cunostinte.