| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca ai putea deveni invizibil(a) oricand doresti, ce ai face cu aceasta puterea?
Eu as lua medicamente de la Catena fara sa platesc.

7 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Dau pantalonii in jos la oameni pe strada.

| BlackRose03 a răspuns:

As face lumea sa creada in fantome

| Staind a răspuns:

As fura orice.
As pocni oameni pe strada.
Le-as intra prin case, m-as servi din frigiderele lor. Ei ar muri de frica. Eu as muri de ras.
Etc.

| syd a răspuns:

M-as urca la volan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as duce sa violez fete.

| mimimumu a răspuns:

Eu as pocni peste ochi persoanele care se cred ele cele mai frumoase, cele mai speciale, cele mai smechere, nu trebuie sa pună nimeni nici un deget....Vai,urăsc acele persoane.Le-as palmui si trage de par pana par niste ciudați în public (deoarece daca sunt invizibilă nimeni nu ma vede si o vor crede pe respectiva persoana cu capu')

| Zabuliche_Robert_2000 a răspuns:

Mi-aș pune numai note de 10 la școală, as urca in autobuz fara să plătesc.