| Gabry a întrebat:

Daca ai putea invia pe cineva, pe cine ai invia?
Si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu nu realizezi ce inseamna intrebarea ta. Cind pierzi pe cineva foarte drag, de fiecare data cind iti amintesti te rascoleste. La mine au trecut trei aini si parca a fost ieri si tu acum intrebi si daca ai putea sa ii redai viata.

29 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu vreau sa ma cert dar nu e prea bine sa pui o stafel de intrebare ptc multora le trezesti amintiri si sentimente care ii ranescstraight face
Si..ca sa iti raspund...eu l`as invia pe bunicul meu din partea mamei care a murit cu 2 ani inainte sa ma nasc eustraight face...big grin

| Silvia a răspuns:

Astfel* big grin

| Flav a răspuns:

Ii dau mare dreptate lui Bro.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact ca si Silvia happy
Pe bunicul meu sadEu aveam 2 anisori cand a murit si mama a plans
foarte mult dupa el.Si acum mai plange daca isi aduce aminte sadEl a avut ocazia sa ma cunoasca, insa eu nu imi mai aduc aminte nimic de el.sad

Shin
| Shin a răspuns:

Trista intrebare... Cred ca pe tatal tatalui meu... A murit cand tata avea 2 ani si nu a reusit sa-l cunoasca. straight face Mereu mi-a parut rau...
Shin...

| Gabry explică:

Va rog, nu mai raspundeti la intrebare asta!

| sorin a răspuns:

Trista intrebaresad

| yuli10 a răspuns:

Michael jackson poate big grin

| asya a răspuns:

Pe eva sau adam...ca poate a 2-a oara nu musca din mar...si devenim toti nemuritori!happy

| danutza a răspuns:

Pe Elodia laughing

| viki a răspuns:

O prietena de-a mea care a murit cu o luna inainte sa implineasca 20 de ani...sad
Sau pe MJ.

| nellyneliana a răspuns:

I-as invia pe toti care sunt morti daca as putea, in special pe sora mamei mele care a murit la o varsta fragedasad

| frida0purple a răspuns:

Hmm...chiar daca nu's mare fana MJ, pe el l-as invia...Numai ca sa nu mai fie toti istericii astia care's acumlaughing.
N-am nicio ruda pe care s-o inviu, deoarece nu mi-a murit nici-una de cand m-am nascut happy.

| Timishan a răspuns:

Pe Nikola Tesla, sa-l ajut sa-i infranga pe dusmanii ideilor sale, si sa facem un plan maret de inlocuire peste noapte (intr-o noapte, cand o fi), a consumului imbecil de energie fosila.As fi mana lui dreapta, si cel mai loial prieten. big grinbatting eyelashes

| bluerose a răspuns:

Pe tata. Mi-e dor de el.

| sergiu25bc a răspuns:

Pe mama mea a plecat mult pre-a devreme la 45 ani, eu atunci aveam 23 anisad

| ladybird a răspuns:

Poate este un raspuns considerat stupid, dar as vrea ca bunicul meu sa traiasca. Am avut o legatura speciala cu el si imi este foarte greu!

| mikella a răspuns:

Daca as putea la-s invia pe bunicul meu din partea tatalui, pentru ca il iubeam foarte mult, si el ne iubea dar din pacate a murit, si din pacate...nici nu am fost la inmormantarea lui k is departe. Dar stiu ca nu se poate sa il invii...asa ca... Dumnezeu sa-l odihneasca!

| valyutzu a răspuns:

P toata lumea daca ar muri si p dumnezeu daca se poate

| deea_5245 a răspuns:

Bunicuta mea sad

| lili_1880 a răspuns:

Pe nimeni. pentru ca, inevitabil ar muri si a doua oara (nimeni nu e nemuritor). deci, de ce sa trec iar prin momentele alea?

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

P un prieten, nicu...care a murit la 20 d anicrying... mi-e dor d elcrying

| AlliCe a răspuns:

Tatal meu a murit cand eu aveam 3 ani. Desi s-a intamplat acum 11 ani, imi amintesc clipe din viata mea alaturi de el. Chiar daca il iubeam, nu l-as invia fiindca cu siguranta ii este mai bine, acolo sus, alaturi de Dumnezeu.

| kiske a răspuns:

Pe Iisus laughing sa vad ce mai face happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as invia neuronul.tocmai a trecut in nefiinta. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe parintii mamei, i-as face o mare bucurie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elvis Presley...sad ce-as fi vrut sa traiesc pe vremea lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mama.de ce? cred ca nu mai e nevoie sa iti dezvolt raspunsul!

| moonlightshadow a răspuns:

Pe vlad tepes:d asa ca sa mai traga in teapahee hee