| Karoline005 a întrebat:

Daca ati putea sa faceti un bine pentru intreaga lume, care ar fi acela? cel mai bun primeste fundoi

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! sa zicem ca ar fi asa, nu as mai vrea sa existe SARACIE si nu as mai vrea sa vad copiii suferindsad asta imi doresc! o seara buna

| Graphee a răspuns:

Mai multe spitale şi salarii mai mari pentru doctori, căci avem nevoie de ei. Aceştia pleacă din ţara noastră, unul câte unul, cauza fiind salariile. Iar numărul spitalelor, este din ce în ce mai mic. De multe ori avem nevoie de ei, dar nu mai găsim specialişti care să ne ajute cu adevărat.

Numai bine.

| odorash a răspuns:

As face ca nici un copil sa nu ramina orfan., Stop betiei si abandonarea copilului!

| 211wasgnij a răspuns:

As arunca in aer parlamentul romaniei cand ar fi toti politicienii in plen, cred ca ar fi un gest minor pentru mine sa mor dar pentru popor ar fi o usurare a streangului de la gat. Nimeni nu stie cat costa aceste mamifere, ca salariul lor e doar simbolic pe langa cate mai iau.