| lilith16 a întrebat:

Daca ai putea sa schimbi ceva la tine, ce ai schimba?

24 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Multe, ca de exemplu vârsta, țara, și să mai fac rost de niște amintiri și prieteni...

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Varsta aia nu o sa se mai întoarcă, o sa regreti ca vrei sa o schimbi cand o sa ajungi adult, o sa iti doresti anii astia in care nu trebuie sa te intretii singur financiar si cand orice faci esti iertat pentru ca esti copil, sunt cei mai frumosi ani

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ce are vârstă ta?
E cea mai frumoasă perioada acum, când o sa fii mai mare o sa ai mai multe responsabilități

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

Iertat pentru orice? sad
Cred că „întreținerea" asta aș regreta-o doar.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru SilentRain):

Aș zice eu multe, dar...„anonimatul" ăsta...

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Spune-mi tu mie acum ca daca spargi sau strici ceva parintii tai nu o sa te mai iubească, cand esti adult şi strici ceva platesti tu, cand esti copil parintii tai trag tot

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

rolling eyes
tongue
Așa o fi dar mna...mai bine tac...

| Freya1 a răspuns:

Mi se spune ca ca sunt prea obsedată de mine, autoritară, perfecționate si anxioasa.Cred ca cel putin ultimele două le-ar schimba.

| RAY a răspuns:

Cat traim evoluam sau stagnam noi alegem, asta imi aminteste de poveste, niste persoane stateau intr o pestera iar ei aveau credinte ca in afara pesteri nu e nimic, cand intr o zi unul din ei a iesit afara s-a intors sa spuna si altora dar alti nu au crezut ba mai mult a fost batjocorit, el a iesit din nou afara si ti a continuat calatoria in timp ce restul au ramas fideli credintei lor, pestera aia este zona noastra de confort, credinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltimea.
Dar daca as putea m-as intoarce in timp, cu mintea de azi sa-mi retraiesc viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Varsta? da chiar cati ani ai, citind comenturile tale am impresia ca esti la ~liceu~ Anii astia is cei mai frumosi din viata, Crede-ma mai incolo o sa fie tot mai naspa. Lucru responsabilitati. Acu es la varsta distractiei absolute

| mgtow a răspuns:

Nimic

| lilith16 explică (pentru anonim_4396):

Scrie anul ei de nastere in nume, presupun

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Portofelul :/

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am aproximativ un an până intru la liceu. Până atunci... sad

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Iti dai seama(((:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Dar tu? Ia...

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Nu as schimba nimic la mine daca la asta te referi, deocamdată sunt multumita cu mine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Perfectiune lvl99

| Ana7807820 a răspuns:

Modul de a discuta cu oamenii necunoscuti

| Sofer a răspuns:

Sa fiu mai luptator pentru visele mele. Asta e primul lucru ce as schimba.

Răspuns utilizator avertizat
| lilith16 explică (pentru ionutt567):

Taci

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toata mobila + amenajarea.
La corpul meu, mi-as elimina grasimea.